الماس برش آریا در سال ۱۳۷۸ بعنوان اولین سازنده ماشین آلات تولید دانه های الماسه برش سنگ به روش سینترینگ و تجهیزات تولید سیم برش الماسه تزریق لاستیک در ایران تاسیس گردید.

ما تولید کننده گسترده وسیعی از سیمهای برش الماسه با کاربردهای متنوع هستیم. الماس برش آریا از بدو تاسیس و اقدام به تولید با ضمانت کیفیت اقلام تولیدی خود، سبب کاهش قیمت سیم برش در ایران بوده و با محدود کردن فعالیتهای خود در این زمینه ، دانش فنی بالایی درتولید انواع دانه های الماسه، با توجه به آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگها بدست آورده است.

با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی، ابزارآلات و مواد اولیه با کیفیت بسیار عالی و تحقیقات مستمر بر روی ایده های نو در بخش تحقیقات و توسعه در فرآیند تولید، ما اطمینان می دهیم که استانداردهای کیفی ما دارای بیشترین دقت می باشد و برترین عملکرد محصولات را در جهت رضایت کامل مشتری تامین می نماید.

ما بسته به نیاز مشتری ابزار مورد نیاز و دانش فنی لازم را با بهترین خدمات پس از فروش ارائه می نماییم وارتباط مستمر و تنگاتنگ با مصرف کنندگان جهت شنیدن نظرات آنان و تکمیل تجربیات در جهت پیشرفت مداوم راحفظ نموده و با مد نظر قراردادن بازخوردهای بدست آمده از مشتریان، تلاش می کنیم که عیوب احتمالی را بر طرف نموده و کیفیت و کارکرد محصولاتمان را افزایش دهیم. متخصصین ما در مورد هر نوع پروژه برش قادرند بهترین و مناسبترین مشاوره های کارشناسی را بسته به نیاز شما ارائه دهند.

شما می توانید جهت مشاوره اولیه با متخصصین با تجربه ما تماس حاصل فرمایید تا راه حلهای مناسبی با توجه به نیازتان ارائه گردد.

اکنون بعد از کسب موفقیت در بازار داخلی، الماس برش آریا آماده رقابت در صحنه بین المللی با کیفیتی برتر در جهت بدست آوردن رضایت و اعتماد کامل مصرف کنندگان می باشد.

امیدواریم با این کار خود گامی هر چند کوچک در جهت کاهش هزینه تولید معدنکاران سخت کوش و خودکفائی کشور برداریم.

گواهینامه ها